General Electric Ankara Servisi Hakkında

KURULUŞUMUZ;

MESİ TEKNİK   temelleri,  1969 Bugün aramızda olmayan Rahmetli Babamız Büyük Usta,  Abdullah GÖZÜKIZIL, tarafından, Ankara  Maltepe, Turgut Reis  Caddesinde,  12 m2 küçük bir dükkanda Beyaz Eşya tamir  Atölyesi olarak Atılmışdır. Bu Vesile ile  Kurucumuz  Baba,mızı  Apdullah GÖZÜKIZIL,ı  Özlem ve  Rahmetle Anıyoruz.

  Kurucumuzun, MESİ_TEKNİK,in  İlk temellerini  atdıgı yer Organik olarak, Oturdugu evin oturna odasıydı. İlerleyen zamanlarda, Komşularının arızalı Elektrikli Ev Eşyaları, Çamaşıır Makinaları Hatda Buzdolapları dahi, bu Küçük Oda içerisinde tamir ediliyordu, İlerleyen zamanlarda  Müşteri Portföyü artdıkca Bu küçük oda kendisine dar gelmeye başladı. Sonuçda Veznedar bir babanın Sanatkar yetenekli oglu idi . Gitdikce çogalan müşteri portföyüne, hizmet olarak karşılık vermek için, daha geniş bir alan ve yere ihtiyacı vardı. Tek şart dışarıya açılmakdı. Bu vesile ile ilk dükkanını açdı. Aynı anda müşterilerinin beyaz eşyadaki tamir ve bakım servisliklerine cevap verirken, aynı zamanda Ankara  Amerikan sefaretindeki personelin ve sefaret beyaz eşyalarının tamir bakım ve servis Teknisyeni oldu. Hayat felsefesinde, ki  tek ideali müşteri memnuniyeti  olan Ustamız. Sanatını dört dörtlük icra etmek için, Kendisine güvenen müşterilerini memnun etmek için, dürüstlügü ve dogrulugu ilke edinen, deger yargılarından ödün vermeyen, bir insanlık sergiliyordu.

 Çok Kısa zamanda sektör içersinde dürüstlügüyle tanındı.  Mesleginde 10 yılını doldurdugunda çok kalabalık bir müşteri portföyüne ulaşdı. İlerleyen zamanlarda buna kendisi bile şaşırdı. Tek kişinin gücü ile, hem elçilik, Hem özel atölye,de hizmetlerine devam ediyordu.

Sonuç olarak 20 yılını doldurdugunda herkesin aradıgı bir  usta haline gelmişdi.

Bu Başarılar Ustamızı Daha Hırslı ve Planlı Büyümeye Dogru İtdi. Yeni Dükkan arayışları içerisine girdi. Bu Konuda En Dogru Adres olarak Çankaya,yı  Gördü. Çünkü Bu semt Avrupa ve Amerikan beyaz Eşyayı Kullanan Müşterilerin Çogunlukla oturdugu Bölge idi. Biriktirdigi bütün sermayesini ortaya koyarak, Şu an Şirket merkezimiz olan Çankaya, Reşat Nuri Sokak,daki 40 m2 dükkanı satın aldı. 2 kalfası ve sekreteriyle bir ekip oluşturarak, yeni bir oluşumun temellerini atdı.

İlk Göz agrım dedigi  GENERAL  ELECTRİC  SERVİS       acentalıgını aldı. Ardından,  KELVİNATÖR,  ZASS,  MİELE,  Ankara Servislikleri Geldi. Artık, Kendisine baglı güvenen bir çok müşterisi vardı. İl bazındaki Servis Montajları, Hizmet verilen 10,larca  Büyükelçilik, Şehir içi ve Dışı Hizmetleriyle Çok Büyük  Müşteri Portföyüne Ulaşdı.

                      YATAY  GENİŞLEME  &  BÜYÜME  

44  YILIN SONUNDA,  MESİ -TEKNİK  ŞİRKET BAZINDA KURUMSALLAŞARAK YENİ  TAKVİYE  & USTALARLA.  Tıpkı kurucumuz  Apdullah GÖZÜKIZIL gibi . Yetenekli  Olan 2 Nesil Oğlu, Sinan GÖZÜKIZIL Tarafından şirket bünyesini geliştirip büyültmak amacıyla, Teknolojik büyüme Arge ve Düzenli Egitim Faaliyetlerini sürdürdü. Çünkü egitim olmadan, hiçbir şey olamazdı. Baba ilk egitimini kendisi vermişdi. Ustalık Egitimi, Bütün bilgi ve Egitimini Oğluna aktarıyordu. Bu Vesile ile,  Oğul, Sinan Gözükızıl, Egitimine ara verip, Şirketin başına geçdi. Öncelikle Çıraklık egitimi, sonrasında,  kalfalık Egitimi, Ustalık Egitimi, Egitici Usta Egitimi . Bilgisayar ve Yabancı Dil  Egitimi alarak, iş ideolerini zirveye taşıdı. İstanbul Merkezli  Müşteri Hizmetleri ve hitap egitimi  Sertifikalarını üstün başarı belgeleriyle taçlandırdı. Son olarak AMERİKA KENTACKY,  LUSEVİLLE  KASABASINDA  General  Electric Fabrikasında üretilen Buzdolabı, Çamaşır , Bulaşık Makinası, Klima, Arıza bakım Onarım Konularında, Fabrika üst Ustalarından Bizzat Egitim sertifikası alarak, Ustalık bilgi ve becerisini bir üst noktaya taşıdı.  İlerleyen yıllarda, WHİTE WESTİNGHOUSE  MARKASININ Ankara servisliginide şirket bünyesine katdı. Kısa zamanda bu bilgi ve donamıyla tıpkı Kurucumuz  Apdullah GÖZÜKIZIL,  gibi, Ankaranın Beyaz Eşya Tamir Bakım sektörünün aranan etkili Ustalarının arasına Girdi.

Müşteri  tavsiyeleri,  İlanlar Reklamlar derken sektörde kendisine  kalıcı bir yer edindi. Firma için en önemli konu olan, yedek parça, yeterli stok,  Call Center, çagrıya en kısa sürede  cevap ulaşım, ve arıza tespitinde, sektörde takip edilen öncü firma oldu.  Müşteri ilişkilerinde en kısa süre içersinde gerekli Arıza Tamir ve Servis hizmetleriyle  1 rinci derecede ve en üst seviyede,  Müşteri memnuniyeti  sağladı.

  ( 48 yıllık Tecrübenin sonunda,  50, yılı Kutlama Heyecanı ve Yeni Başarı Beklentilerimiz.)

Evet Yıllar Çabucak Geçmişdi. Bu süre içersinde Çeşitli Firmaların Vermiş oldugu Egitim Seminerlerine Yurt içinde ve yurt dışında aksatılmadan devam edildi. Bu sayede Bilgi Beceri, Arge, Teknik Buluşlar, Işıgında, kurucumuz Ustamız babamızın acısını içimize atıp,  yola devam etmek gerekiyordu.  Fakat Bu Hızla Büyüyen Müşteri Portföyüne yetişip hizmet, verebilmek için yeni ustalar gerekiyordu.  Bu güçlenen düzeni ileriye taşımak için yeni takım arkadaşlarına ihtiyacımız vardı. Bu Vesile ile Ankara Beyaz Eşya Sektöründe 15 Yıllık Üstün Yetenek ve Tecrübeye Sahip  Sayın, MEHMET AKÇA  İle Ortaklık Arayışına girdik. Mehmet AKÇA USTA. Sektördeki Engin tecrübesiyle  Bizi Kırmayıp ,  Ortaklık teklifimizi Kabul ederek Ailemize katıldı. Artık MESİ TEKNİK  Firmasının Yönetiminde, Firmayı daha ilerilere taşıyacak 2 tecrübeli usta olmuşdu. Mehmet AKÇA Ustamızın Ailemize katılmasıyla,   Mesi Teknik olarak Gücümüze güç katıldı.  Sinan Ustanın Oglu Sercan Gözükızıl,ın  Yeni 3 nesil olarak Şirket Faaliyetlerine katılmasıyla tıpkı 48 yıl önceki ilk kuruluşumuzdaki heyacan ve duyguyu kazandık. 

Bu Şirket bünyesindeki  yeni oluşumuzda yapamazsınız olmaz diyerek 3 ay süre tanıyan  Rakiplerimize inat (4) başarılı yılımızı geride bırakdık. Bu kardeşlik bağımızın yükselerek büyümesi,  inancı ve tememnisiyle  , İnanç, azim,  ve dürüstlük  İlkelerimizden ödün vermeden  İNŞALLAH   50. Altın Yılımızı Hep Birlikde Kutlayacagız. Bize Güvenip Destek Veren Tüm  Müşteri  Dost ve Sevdiklerimize ( MESİ -TEKNİK ) Adına Şükran ve Sevgilerimizi Sunarız.  Nice 50 Yıllara Umutla ve Güvenle Hep beraber Olmak Dileklerimizle.

Miele Servisi Ankara-Ankara Kombi Bakım Tamir Servisi Ankara